M - jobs, s.r.o.
-Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky - Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov- Skladovanie a pomocné činnosti v sklade a doprave- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely- Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo

Operátor výroby

Náplň práce
- výroba komponentov do LCD televízorov
- montážny pracovník
- vyroba výrobkov z plastov
Štvorzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- týždenné zálohy
- ubytovanie zabezpečené
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Matúškovo 913
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť.
Mlynské Nivy 54
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Zuzana Németiová
Telefón: +421917793749
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor