M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Technický konzultant / Rozpočtár na TPP

Náplň práce
Hľadáme do nášho kolektívu nového technického konzultanta / rozpočtára. Ide o obchodnú, rozpočtovú a technicko-poradenskú činnosť v oblasti výplňových konštrukcií (Al okná, fasády,…), atypických sklenených konštrukcií (sklenené dvere, sprchové kúty, zábradlia, priečky,…), zimných záhrad na mieru, oceľových konštrukcií. Nový kolega v našom tíme by mal byť komunikatívny, reprezentatívny, schopný sa učiť a prispôsobovať novým veciam a mať otvorenú myseľ pre nové riešenia. Prax v danej oblasti výhodou.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
od 900€ netto, podľa skúseností uchádzača
Káva a čaj na pracovisku, flexibilné voľno, stolný futbal, školenia, pravidelné spoločné obedy, exkluzívne projekty a klienti.
Miesto práce
Bratislava
Bajkalská 7/A
Termín nástupu
ASAP
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
stavebníctvo

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk – Expert (C2) alebo Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
AutoCAD – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Windows – základy

Vodičský preukaz:
B

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– 2D a 3D myslenie
– kreativita
– flexibilita
– spoločenský typ
– komunikatívnosť
– znalosť hlinikárskeho softvéru výhodou (Wictop, SchueCal, ReynaPro,…)
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Informačné technológie