DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.
Sprostredkovanie práce a brigád do zahranicia.

Zvárač, CNC programátor

Náplň práce
Zvárač- pracovná náplň
- zváranie rôznych železných konštrukcii
- zváranie MIG/MAG
- zváranie TIG
- práca v priemysle
- príprava materiálu
- čítanie výkresov

CNC operátor- pracovná náplň
- skúsenosti s MAZAK
- práca s rôznymi materiálmi
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2600€
- mzda od 2600€/mesiac ( záleží od predchádzajúcich pracovných skúseností)
- platené nadčasy
- výplata každé 2 týždne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom (180€-380€/2 týždne, záleží od lokality)
- spoločnosť poskytuje auto zamestnancom
Miesto práce
Zahraničie
Dánsko
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nám zašlite emailom na info@dkrs.sk:
- Životopis v anglickom jazyku
- Písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- Fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 911 279 723, , 047/5622620, emailom: info@dkrs.eu, osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Minimálne 3 roky skúsenosti s danou pracou
- Dobrá znalosť technických výkresov
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
Francisciho 1
979 01 Rimavská Sobota
SR
Kontaktná osoba: DK Recruitment Services
Telefón: 0475622620
WWW: dkrs.sk
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: CNC programátor