CoreTel s.r.o.

Skladník

Náplň práce
príjem a výdaj tovaru, príprava a balenie, práca s telekomunikačným materiálom, čisté prostredie, práca na jednu zmenu od 8,00-16,30 hod., práca je vhodná pre UoZ do 25 rokov a minimálne 3 mesiace v evidencii UPSVaR, alebo do 29 rokov a minimálne 6 mesiacov v evidencii
VK sa uskutoční dňa 6.2.2019 o 9,00 hod., UPSVaR Žilina, miestnosť č.108
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, K cintorínu 64
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
K cintorínu 64
01004 Žilina
Telefón: +421948865586
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník