Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR 2020
Minister školstva SR 2020 Ľudovít Dzielava (nom. SMER-SD) vyhlasuje externé výberové konanie na obsadenie pracovných postov na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR od roku 2020

Ľudovít Dzielava (nom. SMER-SD)

minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky od roku 2020 po voľbách do Národnej rady

Realizácia projektu Európska Akreditácia školstva SR, Reforma školstva z obsahovej stránky vzdelávania

Projektový pracovný tím Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR 2020

Náplň práce
Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR 2020 Ľudovít Dzielava (nom. SMER-SD) vyhlasuje externé výberové konanie na obsadenie pracovných postov na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR od roku 2020. Pre projekt zavedenia Európskej Akreditácie školstva SR - generálna reforma školstva SR (obsahová stránka vzdelávania) hľadám personál (externé výberové konanie) na prácu na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na obsadenie postov v rôznych sekciách a odboroch. Začiatok projektu je rok 2020. V prípade záujmu mi zašlite mailom svoj životopis v slovenskom jazyku, prípadne anglickom jazyku (hlavný jazyk EU). Povinnosťou pre úspešných kandidátov a uchádzačov je absolvovanie individuálneho pohovoru a po vzájomnej dohode o začatí spolupráce a podpise zmluvy povinnosť diaľkového individuálneho zaškolenia, úhrada jednorázového kurzového poplatku 400 € + DPH 20% a následné štúdium Európskej únie, politík Európskej komisie, práva EU, projektu Európskej Akreditácie a školstva SR v 7 rezortoch (školstvo, zdravotníctvo, kultúra, vnútro, obrana, práca, sociálne veci a rodina, spravodlivosť) + utajované skutočnosti, organizácia Ministerstva školstva. Diaľkové zaškolenie trvá 6 mesiacov, rozsah cca 500 A4. Interné v roku 2020 priamo na Ministerstve školstva 2 dni. Táto ponuka je pre ľudí, ktorí teraz prácu majú, ale chcú zmenu, výzvu a využiť svoju šancu od roku 2020. Reagujte iba seriózni záujemcovia, ktorí spĺňate podmienky uvedené v tejto ponuke.
Jedná sa o prácu projektových manažérov na postoch štátnych tajomníkov, vedúcich sekcií, odborov, oddelení a útvarov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR od roku 2020, administratívny a asistentský personál z dôvodu zmeny straníckej príslušnosti Ministerstva zo SNS na SMER-SD.
Riadenie chodu a činností sekcií, odborov, kancelárií, útvarov oddelení a stredísk a realizácia projektu ministra školstva SR, Európskej komisie a vlády SR - Európska Akreditácia školstva SR (vedy, výskumu a športu).
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Európska platová únia 2. stupňa
Imunita, nadpriemerné finančné ohodnotenie (odborný referent, hlavný referent, radca, samostatný radca, štátny radca, hlavný štátny radca, generálny štátny radca) Viac informácií na osobnom pohovore, neformálnom stretnutí. Zneužitie sa trestá podľa zákona. Práca pre: - Kancelária ministra, štátnych tajomníkov, generálneho tajomníka služobného úradu, - Sekcia financovania, rozpočtu a výkazníctva, - Sekcia medzinárodnej spolupráce a európskych záležitostí, - Sekcia vysokých škôl, Sekcia vedy a techniky, - Sekcia regionálneho školstva, odbor základných škôl, pedagogických a odborných zamestnancov, špeciálneho vzdelávania, stredných odborných škôl, konzervatórií a umeleckých škôl, odbor gymnázií a jazykových škôl, súkromných, cirkevných škôl, siete škôl a školských zariadení, odbor edičnej činnosti, - Sekcia národnostného a inkluzívneho vzdelávania, - Sekcia športu, kancelária hlavného kontrolóra športu, - Sekcia štrukturálnych fondov EU, - Sekcia informatiky a správy rezortných dát, - Sekcia legislatívno - právna, - Osobný úrad, odbor kontroly, útvar vnútorného auditu, odbor hospodárskej správy a služieb, odbor krízového manažmentu a odbor pre verejné obstarávanie, - Odbor celoživotného vzdelávania a analýz vzdelávacej politiky, odbor detí a mládeže, - Sekcia pre komunikáciu s verejnosťou, odbor komunikácie a protokolu, tlačový a mediálny odbor, - Stredisko pre uznávanie dokladov o vzdelaní, - vrátnica/recepcia, podateľňa a elektronická podateľňa.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
apríl 2020
Informácie pre uchádzača
- zaslanie životopisu s fotkou v slovenskom jazyku, prípadne anglickom jazyku
- oznámenie o postupe do užšieho výberu (kontaktujem iba vhodných kandidátov)
- individuálny pohovor formou neformálneho stretnutia - rozhodnutie o prijatí/neprijatí do zmluvného vzťahu a začiatku spolupráce
- v prípade prijatia podpis zmluvy a následné individuálne samostatné polročné diaľkové štúdium Európskej únie, politík Európskej komisie, práva EU a školstva SR v 7 rezortoch, utajované skutočnosti (cca 500 A4) + osobné zaškolenie na post personálom na Ministerstve školstva 2 dni v roku 2020
- realizácia projektu Európskej Akreditácie školstva SR na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR od roku 2020
Každý prijatý uchádzač je po podpise pracovnej zmluvy povinný uhradiť jednorázový školiteľský kurzový poplatok vo výške 400 € + DPH 20%. Pri odpovediach na tento inzerát tento fakt berte do úvahy nakoľko sa jedná o lukratívne prostredie, nadpriemerné finančné ohodnotenie a nutné zaškolenie a kvalifikáciu personálu do Európskeho projektu. Zneužitie sa trestá podľa zákona. Ozývajte sa iba seriózni záujemcovia, ktorí spĺňate podmienky uvedené v tejto ponuke. Viac informácií postupujúcim uchádzačom e-mailom.

Koniec výberového konania: 31.8.2019
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
školstvo, vzdelávanie, manažment, právo, diplomacia a EU, informatika, médiá, ekonómia, obchod a podnikanie, účtovníctvo, HR a personalistika, administratíva, veda, výskum, šport, vedenie ľudí, projektový manažment, jazyky - ovládanie jedného alebo viacerých svetových jazykov na komunikatívnej úrovni je preferenčnou výhodou. Komunikačné zručnosti, manažérske, organizačné zručnosti a schopnosti. Chuť a motivácia učiť sa nové veci, pracovať na sebe a zdokonaľovať sa. Schopnosť pod vedením riadiť a realizovať projekty a aktívne prispievať. Možnosť rásť, profesionálne napredovať, dosiahnuť vrchol svojej kariéry a finančné zabezpečenie. Práca pre ministra školstva SR, vládu SR, Ministerstvo školstva SR – ústredný orgán štátnej správy a Európsku komisiu. Táto ponuka je pre mladých, cieľavedomých, ambicióznych a schopných ľudí. Tento projekt bude následne realizovaný vo všetkých členských štátoch Európskej únie a OSN.

Bratislava
SR/EU
Kontaktná osoba: Ľudovít Dzielava (nom. SMER-SD)
Telefón: 0940302195
Fax: 0940302195
Aktualizované 17.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Právo a legislatíva

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Štátna a verejná správa

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výuka a vzdelávanie