A-Z transport & services s.r.o.

Operátor/ka vo výrobe (doprava zadarmo)

Náplň práce
- výroba komponentov z plechu pre automobilový priemysel
- obsluha lisovacích zariadení, zváracích a bodovacích automatov
- kontrola kvality výrobkov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
785€ brutto
Iné výhody
Mzda:
785€ brutto základná mzda
príplatky podľa Zákonníka práce

Zabezpečená doprava zadarmo:
- trasa 1 (KN-Vráble): Komárno, Chotín, Marcelová, Modrany, Bátorové Kosihy, Gbelce, Svodín, Veľké Ludince, Farná, Málaš, Tekovské Lužany, Bajka, Vráble
- trasa 2 (KN-Vráble): Komárno, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Veľké Lovce, Dolný Ohaj, Hul, Vlkas, Veľká Maňa, Žitavce, Vráble
- trasa 3 (KN-Vráble): Komárno, Hurbanovo, Bajč, Nové Zámky, Dvory nad Žitavou, Vráble

NOVÁ TRASA (Nové Zámky-Vráble): Nové Zámky, Palárikovo, Tvrdošovce, Jatov, Rastislavice, Komjatice, Horný Ohaj, Černík, Vinodol, Veľký Cetín, Paňa, Vráble

ROZŠÍRENÁ TRASA: Strekov, Rúbaň, Dubník, Jasová, Kolta, Dedinka, Pozba, Beša, Tehla, Vráble

Zmennosť závisí od zaradenia zamestnanca:
- 3 zmenná – práca je na 8 hod. zmeny
- 4 zmenná nepretržitá prevádzka - práca je na 8 hod. zmeny (pracuje sa 2 x denná, 2 x poobedná, 2 x nočná, 2 x voľno)

Miesto práce
Nitriansky kraj
Vráble
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca na pracovnú zmluvu do kmeňového stavu. Miesto výkonu práce Vráble.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť
- pravidelná dochádzka

V prípade záujmu je nutné poslať životopis s aktuálnou fotografiou tváre na praca@aztrans.sk, alebo ho prineste osobne na pobočku Petöfiho 30, Komárno (Po - Pia 8:00-16:00). V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0911 10 66 10 (Po - Pia 8:00-16:00).
Kontaktná osoba: Zuzana
Telefón: 0911106610
Aktualizované 18.11.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné