Sozialwerk Heuser
Nasim klientom ponúkame domovy dôchodcov pre ústavnú starostlivosť, asistované bývanie a služby, ako aj zariadenia pre (opätovnú) integračnú pomoc a starostlivosť o deti a mládež. Sme zastúpení v Bavorsku, Durínsku a Severnom Porýní-Vestfálsku.

Elektrotechnik

Náplň práce
Pre nasho klienta hladame elektrotechnika - prevadzkara v potravinarskom priemysle.

Napln prace: Elektronická a mechanická údržba alebo oprava výrobných zariadení Riešenie problémov a optimalizácia technického vybavenia Výučba, školenie a podpora obsluhy strojov kreatívne-konštruktívne riešenie problémov- znalost citania technickej dokumentacie.

Ponukame pracu na trvaly pracovny pomer a plny uvazok. Ubytovanie a strava su mozne. Slovensky koordinator v Nemecku. Ponukame pomoc pri rychlom ziskani potvrdenia o odbornej sposobilosti. Vyska platu zavisi od skusenosti a kvalifikacie ako aj uznania vzdelania v Nemecku. Zakladny plat je od 2300,00 EUR Brutto.

Požiadavky na uchádzača: Praca si vyzaduje preciznost a flexibilitu. Vyzaduje sa nemecky jazyk min. A2. V pripade zaujmu o pracovnu ponuku zaslite zivotopis v nemeckom jazyku s aktualnou fotkou, ako aj vyucny list, potvrdenie o odbornej sposobilosti a pripadne referencie na walther@personaljhi.de
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2300
Iné výhody
Ubytovanie!
Miesto práce
Nemecko
Bavorsko
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
V pripade zaujmu o pracovnu ponuku zaslite zivotopis v nemeckom jazyku s aktualnou fotkou, ako aj vyucny list, potvrdenie o odbornej sposobilosti a pripadne referencie na walther@personaljhi.de
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ghersburgstr. 9
83043 Bad Aibling
Nemecko
Kontaktná osoba: Walther
Telefón: 0049 8061 93751 11
Fax: 0049 8061 9375 129
Aktualizované 19.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik