PRO PERSONA s.r.o.
Personálna agentúra zameraná na sprostredkovanie práce na Slovensku aj v zahranicí.

Skladník, Práca pre skladníkov v automotive

Náplň práce
Príjmeme skladníkov na prácu v automotive v Mladej Boleslave s nástupom okamžite. Ide o viaczmennú prevádzku, kde sa vyrábajú nádrže do áut. Požadujeme prax v priemyselnom závode. Ponúkame prácu na HPP, rôzne bonusy a prémie. Mesačný plat od 28 000Kč/netto s možnosťou záloh. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0948 423 461 alebo emailom na novotna@propersona.sk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1100
Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať alebo požiadať o predĺženie tejto lehoty. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé a aktuálne osobné údaje. V prípade zmeny osobných údajov je dotknutá osoba povinná zmenu bezodkladne oznámiť prevádzkovateľovi.
Miesto práce
Stredočeský kraj
Mladá Boleslav
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Zimná 51
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: Pro Persona
Telefón: +421948423461
Aktualizované 24.9.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník