M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Zmenový technik vstrekolisov

Náplň práce
- samostatné nastavovanie strojov a zariadení vo výrobe
- nastavovanie parametrov vstrekolisových strojov, pripravovanie strojov na spustenie výrobného procesu
- zodpovednosť za zverený úsek, dodržiavanie BOZP a rozdeľovanie práce na úseku
- zabezpečenie výroby zhodných výrobkov v súlade so stanovenými kvalitatívnymi vzorkami pre daný výrobok
- zodpovednosť za udržiavanie efektívneho procesu vstrekovania plastov a za kvalitu výroby
- odstraňovanie kvalitatívnych a kvantitatívnych problémov procesu vstrekovania plastov
- zadávanie údajov o pracovnej činnosti do databázy
- identifikovanie príčin problémov, operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania a následné odstraňovanie problémov, ako aj analyzovanie príčin a vypracovanie reportu porúch
- obsluha vysokozdvižného vozíka, mostového žeriavu a manipulácia s prepravovaným nákladov
- zabezpečovanie a udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- práca na 3 zmeny
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 850€ v závislosti od skúseností (základná zložka mzdy), od 127,50€ (pohyblivá zložka mzdy)
Iné výhody
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mesačný bonus od 120 EUR
- polročné odmeny
- stravovacie poukážky v hodnote 3,60€ (zamestnanec prispieva sumou 0,50€)
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s
príplatkom)
Miesto práce
Komárno
Nesvady, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
strojárske

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- technické myslenie a zručnosti
- prax v riadení ľudí výhodou
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné