M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Údržbár-Mechatronik

Náplň práce
Elektrotechnická vyhláška 22, skúsenosť s údržbou strojov, priestorov, vybavenia výrobnej haly.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1200 €
bonus bezchybnosti, bonus na dopravu, gastrolístky, možný kariérny rast, firemné podujatia.
Miesto práce
Bratislava
DNV, Tehelňa 20
Informácie pre uchádzača
Práca na 3 zmeny – 1 týždeň ranná, 1 týždeň poobedná, 1 týždeň nočná
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Spoľahlivý, ochotný, skúsený,
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel