Centrum sociálnych služieb Ľadoveň

Riadiaci zdravotnícky pracovník - hlavná sestra

Náplň práce
organizovanie, plánovanie, koordinovanie a kontrola ošetrovateľského procesu v zariadení sociálnych služieb
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1100€ v závislosti od dĺžky odbornej praxe
pružný jednozmenný pracovný čas, 5 dní dodatkovej dovolenky, doplnkové dôchodkové sporenie, stravovanie v zariadení alebo stravné lístky vo forme karty, odmeny
Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.05.2019 alebo dohodou
Informácie pre uchádzača
Žiadosť o zamestnanie, životopis, doklady o dosiahnutom vzdelaní posielajte čo najskôr na email ddmt@vuczilina.sk, prípadne osobne alebo poštou na adresu zariadenia.

Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- minimálne 1. stupeň v odbore ošetrovateľstvo, špecializácia v odbore komunita, psychiatria alebo vnútorné lekárstvo
- dĺžka praxe aspoň 5 rokov
- analyzovanie a riešenie problémov, vedenie ľudí, komunikácia, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, motivovanie ľudí, samostatnosť, rozhodovanie,
- bezúhonnosť, zodpovednosť, organizačné a komunikačné schopnosti, empatia, analytické myslenie, práca s PC, asertivita, ochota pomáhať, spoľahlivosť, znalosť právnych predpisov z oblasti poskytovania zdravotnej strarostlivosti a sociálnych služieb, ochota vysokého pracovného nasadenia, presnosť
J.Mazúra 34
03601 Martin
Slovenská republika
Kontaktná osoba: p. Chylová, p. Bátoryová
Telefón: 0434383015
Aktualizované 16.4.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť