Centrum sociálnych služieb Ľadoveň

Zdravotná sestra

Náplň práce
- uspokojovanie bio-psycho-sociálnych potrieb prijímateľov sociálnych služieb v zariadení
- spolupráca pri výkone opatrovateľskej služby
- spolupráca s lekármi a inými špecialistami
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
884€ v závislosti od dĺžky odbornej praxe + príplatky za nočné, víkendy a sviatky
- 5 dní dodatkovej dovolenky,, doplnkové dôchodkové sporenie,, stravovanie v zariadení aalebo stravné lístky vo forme karty, odmeny
- dvojzmenný pracovný čas - denné a nočné zmeny
Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Žiadosť o zamestnanie, životpis, doklady o dosiahnutom vzdelaní posielajte čo najskôr na email ddmt@vuczilina.sk, prípadne osobne alebo poštou na adresu zariadenia
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ÚSO v odbore všeobecná sestra alebo vyššie odborné vzdelanie diplomovaná sestra alebo VŠ I. alebo II. stupeň v odbore ošetrovateľstvo.,V prípade špecializácie v odbore komunita , psychiatria alebo vnútorné lekárstvo je možné navýšenie mzdy
- prax je vítaná
- komunikácia, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, motivácia ľudí, samostatnosť, rozhodovanie, bezúhonnosť, zodpovednosť, empatia, asertivita, ochota pomáhať, spoľahlivosť, presnosť.
J.Mazúra 34
03601 Martin
Slovenská republika
Kontaktná osoba: p. Chylová, p. Bátoryová
Telefón: 0434383015
Aktualizované 16.4.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra