Centrum sociálnych služieb Ľadoveň

Opatrovateľ

Náplň práce
- komplexná starostlivosť o prijímateľa sociálnych služieb v zariadení s nepretržitou starostlivosťou
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
747€ + príplatky za nočné zmeny, víkendy a sviatky
Iné výhody
- 5 dní dodatkovej dovolenky
- doplnkové dôchodkové sporenie
- stravovanie v zariadení alebo stravné lístky vo forme karty
- odmeny
Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Žiadosť o zamestnanie, životopis, doklady o dosiahnutom vzdelaní posielajte čo najskôr na emial ddmt@vuczilina.sk prípadne osobne alebo poštou na adresu zariadenia
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- nutné absolvovanie akreditovaného opatrovateľského kurzu v rozsahu min. 226 hodín, prax je vítaná
- komunikácia, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, samostantosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, empatia, ochota pomáhať, spoľahlivosť, presnosť
J.Mazúra 34
03601 Martin
Slovenská republika
Kontaktná osoba: p. Chylová, p. Bátoryová
Telefón: 0434383015
Aktualizované 17.4.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ