AVV EUROPE SERVICES, s.r.o.
AVV EUROPE SERVICES s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Prijmeme zamestnancov na pozíciu Robotník montáže

Náplň práce
- Práca pre medzinárodnú spoločnosť
- Stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Práca v stoji, vhodná pre ženy aj mužov
- Montáž kopmonentov pre automobilový priemysel
- Príjemné a čisté pracovné prostredie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 630€ brutto/mesačne + bonusy 120€ + príplatky
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
- Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Kvartálne odmeny ( až do 10% - zo základnej mzdy)
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus do 45€
- Bonus za odpracované roky (mesačne)
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmeny pri osobných jubileách ( sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Odmeny pre darcov krvi
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Žilina
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
PRAX NIE JE PODMIENKOU ALE VÝHODOU
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Flexibilita
Zodpovedný prístup k práci
- Spoľahlivosť
- tímová práca
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
Miletičova 1
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 26.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel