CentralWork

Montážnik, montér, operátor vo výrobe pri Bratislave, mzda až 1.100€

Náplň práce
montáž komponentov,
obsluha výrobnej linky,
kontrola kvality výrobkov,
prax nie je nutná, ale je vítaná.
PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5,00- 5.36€/hod. brutto+ príplatky a bonusy
Iné výhody
stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer),
príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce,
príplatok za prácu nadčas,
príspevok na DOPRAVU v rámci regiónu max. 230€,
príspevok na bývanie až do 150€/mesačne,
dochádzkový BONUS,
výkonnostný BONUS,
dotované ubytovanie zabezpečené,
stravovanie na pracovisku zabezpečené,
zálohy týždenne,
firemné akcie (lyžovačky, večierky, športové dni...),
množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky na narodeniny, letné a zimné bonusy, vstupenky do divadla, plavárne, či na zimný štadión....).
Miesto práce
Bratislavský kraj
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
chuť pracovať,
manuálna zručnosť,
skúsenosti vo výrobe výhodou.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 12.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér