Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Vedúci prevádzky, Vedúci servisu TZB

Náplň práce
Samostatné riadenie servisného odd. TZB - cca 10 servisných technikov
Zodpovednosť za dodržiavanie stanovenej stratégie a rozpočtu oddelenia
Starostlivosť o kľúčových zákazníkov
Zabezpečiť nových a starostlivosť o stálych zákazníkov
Realizácia pravidelného servisu pre zákazníkov, harmonogram a koordinácia servisov
Kontrola a koordinácia projektov so zameraním na TZB /VZT, CHL, ÚK, ZTI/
Finalizácia zmlúv a cenových ponúk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500 - 1600,- btto Eur
Iné výhody
Služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobil
Odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
Vstupné zaškolenie v rámci celej spoločnosti
Možnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
Samostatná a zaujímavá práca
13. a 14. plat
Miesto práce
Bratislava
Žilina
Poprad
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na projekciu, montáž, servis a dodávku VZT, klimatizácií, ÚK, chladenia a zdravotechniky.
Výkon práce je buď v Bratislave, Žiline alebo v Poprade.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Stredoškolské, prípadne vysokoškolské vzdelanie stavebné - odbor TZB, príp. Technika prostredia
Prax v stavebníctve, v odbore TZB min. 3 roky
Prehľad v oblasti VZT, klimatizácií, kúrenia, chladenia
Skúsenosti s vyhľadávaním nových klientov

Kontaktná osoba: PhDr. Vlasta Sekuciová
Telefón: +421948974500
Aktualizované 20.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky