VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Elektrotechnik, Klampiar, pokrývač, Zvárač, Mechanik - Nemecko

Náplň práce
Aktuálna pracovná ponuka - Nemecko
1.Zvárač MIG,MAG - 12,59 e/hod. Gunzenhausen

2.Stolár, 11,89 e/h.,Nurnberg

3.Mechanik, 12,42 e/h., Dornstadt

4.Vodič kamiona, 11,39 h. Berkheim

5.Mechanik/zámočník stavebných strojov, 11,39e/h. Berkheim

6.Mechanik hosp.strojov, 11,00 e/h., Holzgunz-Schwaighausen

7.Mechatronik úžitk.vozidiel, 11,39 e/h. Berkheim

8.Mechanik/zvárač WIG-MIG, 11,39e/h. , Eslohe

9.CNC nastavovač, 11,39e, Eslohe

10.Elektrotechnik 10,72 e/h., Ingelheim

11.Stolár 10,72e/hod., Georgensmund

12.Klampiar, 10,72e/hod., Klosterlechfeld

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 10,72 eur/hod.
Miesto práce
Nemecko
Eslohe, Berkheim, Dornstadt, Nurnberg
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz