A-bito GmbH
výstavba
textilné

Robotník, Asistent, Murár, stavebný pomocník

Náplň práce
My, A-bito GmbH, hľadáme

Stavebné pomocníci na plný úväzok

pre naše renovačné projekty vo východnom Nemecku.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
minimálna mzda
Iné výhody
• Rôzne úlohy
• Dobrá pracovná atmosféra v našom poľskom tíme
• Plochá hierarchia s rýchlymi rozhodovacími cestami
• Platíme 9.30 € za hodinu
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
bezodkladne
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Máte skúsenosti s konštrukciou sadrokartónu, murovaním, maľovaním, kladením obkladov a výplní.

Ak ste usilovný, flexibilný a ochotný cestovať, kontaktujte nás.

Tešíme sa na Vašu žiadosť v nemeckom alebo anglickom jazyku na: jobs@a-bito.de
Kontakt
A-bito GmbH
Höfelstr. 5
72411 Bodelshausen
Nemecko
Kontaktná osoba: Peggy Vassallo
Aktualizované 2.9.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár