Oasis, s.r.o.

Pracovník na údržbu trávneho koberca

Náplň práce
Sme záhradné centrum Oasis, s.r.o., ktoré sa tiež zaoberá pestovaním trávnych kobercov. Hľadáme šikovného a zručného človeka s chuťou pracovať, ktorý nám pomôže vytvárať krásny trávnik pre našich zákazníkov.

Tvojou náplňou práce bude:
- práca so záhradnou technikou (kosačky, traktor - nenáročné na obsluhu),
- starostlivosť o strojové vybavenie,
- starostlivosť o trávnaté plochy (kosenie, hnojenie, polievanie),
- rezanie a paletovanie trávnych kobercov pre zákazníka
- organizovanie práce,
- predaj trávneho koberca zákazníkovi.

Miesto výkonu práce Kovarce

V prípade, že Ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis na office@oasis.sk.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3€/hodina + triedna odmena + výkonová odmena
Iné výhody
Ponúkame Ti:
- odborný príplatok, ktorého výška závisí od Tvojej šikovnosti a snahy
- zamestnanecké výhody (zľavy na nákupy u nás v predajni)
- stabilnú prácu
- príplatok za prácu v sobotu (soboty sa pracuje len v prípade nutnosti, ak sa práca nedá vykonať počas pracovného týždňa)
- možnosť profesionálneho rastu
- príjemné prostredie
- rôznorodá práca na čerstvom vzduchu, ktorá Ťa bude baviť
Miesto práce
Topoľčany
Kovarce
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ako si predstavujeme Teba:
- vzťah k záhradníctvu – chceme aby Ťa práca bavila a robil si ju s radosťou
- technická gramotnosť a manuálna zručnosť – potrebujeme šikovného človeka, ktorý si vie poradiť v každej situácií a vítaná je tiež prax so záhradnou technikou, ktorá Ti bude pri práci užitočná
- zodpovednosť- chceme vedieť, že je na teba spoľahnutie
- vodičský preukaz – je lepšie keď ho máš :)

95501 Topoľčany
Telefón: 0385386000
Aktualizované 16.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Poľnohospodárstvo a potravinárstvo