STARSTAFF, s.r.o.

Merací technik na 3D zariadení v Humennom

Náplň práce
- Obsluhovanie a programovanie 3D-meracieho zariadenia (po zaškolení)
- Meranie dielov na základe 2D a 3D výkresovej dokumentácie
- Aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality
- Dodržiavanie štandardov a vytváranie reportov
- Znalosť štandardov ISO 9001 a IATF 16 949 - podmienka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Základ od 650,00 € (brutto)/mesiac + od 150,00 € odmeny
Iné výhody
- stabilná a dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- externé školenia s certifikátom pre automotive
- práca pre známe automobilové spoločnosti
- firemné akcie
Miesto práce
Humenné
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- motivácia vzdelávať sa a učiť sa nové veci
- zodpovednosť a samostatnosť
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
Aktualizované 1.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo