iw.sk
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie

Manažér výroby

Náplň práce
*zabezpečuje chod výroby v súlade s pravidlami BOZP, PO a výrobnými postupmi
*zodpovednosť za riadenie a kontrolu oddelenia výroby
*zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
*zodpovednosť za kvalitu vyrábanej produkcie, vzhľadom na dokumentáciu kvality
*zodpovednosť za drobnú údržbu, čistotu liniek a dobrú organizáciu práce riadených výrobných liniek a okolitých priestorov
*zodpovednosť za dodržiavanie systému 3S5S platné pre oddelenie výroby v súvislosti s pracovným zaradením
*riadi a podieľa sa na riešení problémov na oddelení výroby, rieši odchýlky vzhľadom k výrobným metódam a plánom
*príprava materiálov, správ a analýz súvisiacich s výrobnými procesmi pre vedúcich pracovníkov
*zodpovednosť za včasné vyhodnocovanie a riadenie dochádzky robotníkov, vzdelávanie a prijímanie opatrení na zlepšenie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 700€ - 2 500€
Iné výhody
*práca v zahraničnej spoločnosti
*motivujúce mzdové ohodnotenie
*možnosť ďalšieho odborného a profesionálneho rastu
*príspevok na dopravu
Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
*Záujemci o uvedenú pracovnú pozíciu prosím posielajte svoj životopis na emailovú adresu: mazakova@appel.sk alebo volajte na tel.číslo 0905 973 151
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
*samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
*komunikačné schopnosti
*schopnosť pracovať v tíme
*schopnosť riadiť a motivovať tím
Kontakt
iw.sk
Kálov 3
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Alena Mazáková
Telefón: 0905 973 151
Aktualizované 24.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel