PAPER LIFE

Marketingový pracovník, Redaktor, Administratívny pracovník

Náplň práce
telefónna a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, redakciami a novinármi, administratíva, písanie a úprava textov, vyhľadávanie nových príležitostí, online marketing.

Vzdelanie: SŠ, VŠ
výhodou v oblasti marketing, žurnalistika, masmediálna komunikácia
vhodné pre absolventa

Plat 700 - 1200 eur + odmeny za získanie zákaziek

Pracovný pomer: podľa dohody, (práca na živnosť, trvalý pracovný pomer, brigáda, skrátený úväzok, práca z domu, voľný pracovný čas,...)

V prípade záujmu pošlite CV a motivačný list.

Kontakt: paperlife@stonline.sk, www.paperlife.sk

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700-1200 eur
Iné výhody
odmeny
Miesto práce
Slovenská republika
Trenčiansky kraj
Prievidza
celá SR
Termín nástupu
asap
Informácie pre uchádzača
PR agentúra, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 18 rokov. Hlavnou činnosťou agentúry je vytváranie tlačových správ a organizácia tlačových konferencií, online marketing. Zodpovedáme za kompletný PR servis klientom podľa ich potrieb.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
ozajstná chuť pracovať, aktívny a tvorivý prístup, spoľahlivosť, vysoká miera samostatnosti, komunikatívnosť, schopnosť riešiť efektívne problémy, odolnosť voči stresu.
Kontakt
PAPER LIFE
A. Škarvana 2/20
97101 Prievidza
Slovensko
Kontaktná osoba: Štefan Kuča
Telefón: 0905555140
Fax: 0905555140
Aktualizované 9.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Redaktor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník