Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Projektant, Vedúci projekcie TZB - Žilina, Bratislava

Náplň práce
• Vedenie projekčného oddelenia zameraného na projekciu vzduchotechniky a vykurovania. Výkon práce je v Žiline, prípadne v Bratislave, v prípade iného bydliska je možnosť firemného ubytovania.
Na oddelení pracuje momentálne 5 ľudí (predpoklad rozšírenia na 8 v priebehu jedného roka).
• Rozdeľovanie práce pre jednotlivých projektantov. Následná kontrola prevedenia projekčných prác, termínov a fakturácie.
• Vypracovanie projektovej dokumentácie vzduchotechniky a vykurovania.
• Dohľad nad realizáciou projektovaných akcií.
• Vyhľadávanie obchodných príležitostí u zákazníka.
• Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800 - 2000,- btto Eur
• Flexibilný pracovný čas /v prípade práce na projektoch môže pracovník pracovať 2-3 dni z domu, ostatné dni bude k dispozícii vo firme/.
• K pozícii bude po skúšobnej dobe služobné auto aj na súkromné účely, mobil, notebook.
• Práca na prestížnych projektoch u zaujímavých zákazníkov.
• V prípade bydliska kandidáta mimo žilinského kraja bude poskytnutý služobný byt, resp. príspevok na bývanie.

Plat sa pohybuje v rozpätí medzi 1600 - 2000,- btto Eur, podľa skúseností kandidáta.
Vyplácaný je 13. a 14. plat, prémie zo zrealizovaných zákaziek a podiely na hospodárskom výsledku.
Miesto práce
Žilina
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta - spoločnosť, ktorá sa zameriava na projekciu, dodávky, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizácií, ÚK, vetrania, chladenia.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• VŠ vzdelanie technického smeru – zameranie TZB (technické zariadenie budov, príp. Technika prostredia).
• Všeobecný prehľad v oblasti vykurovania, vetrania a klimatizácie.
• Schopnosť doťahovať veci, zodpovednosť za výsledok.
• Prozákaznícká orientácia.
• Min. 3 roky praxe na pozícii projektanta vykurovania alebo vzduchotechniky.

Technické zručnosti :
Technický talent, analyzovanie problémov, precíznosť

Kontaktná osoba: PhDr. Vlasta Sekuciová
Telefón: +421948974500
Aktualizované 20.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektant