Swk.service, s.r.o.

Pomocné práce, Pomocník/-čka v hoteli

Náplň práce
Názov: Pomocník/-čka v hoteli
Pracovná pozícia: Hotelierstvo / Haushilfskraft
Miesto výkonu: Švajčiarsko - okolie jazera Thun, / Bern

Náplň práce:
Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu:

Pomocník/-čka v hoteli -
doobeda - upratovacie práce izieb a priestorov hotela - výmena posteľnej bielizne, dopĺňanie mini barov, polievanie kvetov,
poobede - výpomoc v reštaurácii - objednávanie, roznos a obsluha jedál a nápojov pre hotelových a ne-hotelových hostí podľa prianí zákazníka

Hlavný pracovný pomer
Práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradné
Zdravotné poistenie si hradíte sami
Pracuje sa 5 dní v týždni a to 43,5 hod/týždeň
Pozícia vhodná len pre jednotlivca muža alebo ženu

Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: do 31. marca 2020
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od Brutto CHF 3.500, 00 bez vzdelania, a od Brutto CHF 3.800,00 s príslušným vzdelaním
Voľné víkendy
Výhodný plat od Brutto CHF 3.800,00 s príslušným vzdelaním
Celodenná strava v hoteli zdarma aj počas pracovného voľna
Preplatené dovolenky
Miesto práce
Európa ostatné
Švajčiarsko - okolie jazera Thun
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Prax na pozícii v hoteli jednu a viac sezón
Nemecký jazyk aspoň na základnej úrovni
Prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbbore veľkou výhodou
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hviezdoslavova 26/17
091 01 Stropkov
Telefón: 0907469425
Aktualizované 18.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce