OSSPO Agency s.r.o.
Firma OSSPO s.r.o. byla založena živnostníky, otcem a synem, jejichž dosavadní cinností byla práce ve stavebnictví, logistice a personalistice. V soucasné dobe se zabývá dodáváním svých zamestnancu na práce ve stavebnictví, strojírenství a do automobilového prumyslu.

Vodič vysokozdvižného vozíka, Skladník, Pomocné práce

Náplň práce
Nabízíme:
Nástupní mzda od 130kč/hod čistého.
Prémie za docházku 1500 kč.
Obnova průkazu na VZV.
Možnost ubytování (máme vlastní budovy)
Navyšování mzdy 3/6/12 měsíc + 5 Kč na hodinu čistého.

Požadavky:
Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Samostatnost, spolehlivost a flexibilita
Nástup možný ihned
Není to různorodá práce,nakládky vykládky kamionu (klece , KLT,atd) nebo zavážení materiálu na linku.

Plat: 22 000 - 27 500 Kč za měsíc
Telefon: +420 739 998 899
Email:nabor@osspo.eu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800 až 1500 euro
Iné výhody
Svozy do zaměstnání zdarma, možnost záloh a přesčasů.
Zaměstnání na HPP ,smlouva na dobu neurčitou .
Zvýhodněné stravování a ubytování .
Miesto práce
Slovenská republika
Termín nástupu
2.8.2019
Informácie pre uchádzača
Vyzvedneme Vás na vlakovém nebo autobusovém nádraží .
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Pražská Brána 309
29301 Mladá Boleslav
Ceská Republika
Kontaktná osoba: Jiří Máj
Telefón: 00420739998899
Aktualizované 18.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce