POWER Personalservice GmbH
Od roku 2000 podporujeme našich zákazníkov s odborným personálom a pomocnými silami v oblasti remesla, priemyslu, ošetrovateľstva a lekárstva.
Máme 11 prevádzok a montážny servis, rastieme kontinuitne ďalej a naša dlhoročná skúsenosť slúži našim zákazníkom. Na základe toho môžeme ponúkať vhodné personálne riešenia a spojiť vysoké nároky zákazníkov s očakávaniami našich spolupracovníkov.

Maliar

Náplň práce
Interérové a exteriérové maľovanie, špachtľovanie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2.400 Euro mesačne
Iné výhody
- Ubytovanie v blízkosti miesta práce zabezpečené
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Vianočné a prázdninové peniaze
- Zdravotné, nemocenské a dôchodkové poistenie v Nemecku. V prípade nároku, aj detské prídavky.
- Ochranné pracovné oblečenie zdarma
- Pracovné nasadenie zodpovedajúce kvalifikácii
- Zamestnávateľom je nemecká spoločnosť, ktorej tím je Vám nepretržite k dispozícii, pracovník so znalosťami slovenčiny a češtiny Vám poradí a pomôže aj pri integrácii

Miesto práce
Nemecko
Hannover
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
- Pracovný čas: 35 – 40 hodín týždenne
- Dovolenka: 24 – 30 dní v roku
- Práca vhodná aj pre dvojice, resp. tím (ideálne vlastným autom, pričom 1 hovoriaci nemecky na úrovni A2)
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Samostatná a dobre vykonaná práca
- Flexibilita, lojalita a schopnosť pracovať v tíme
Ernst-Thälmann-Straße 25
99423 Weimar
Nemecko
Kontaktná osoba: Antonia Furjelova
Telefón: 03643 45 71 667
Fax: 03643 45 72 708
Aktualizované 18.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality