Technotherm Slovakia k.s.
Rastúce zaťaženie konštrukčných súčiastok a zvyšujúce sa kvalitatívne nároky vyžadujú odborné a vysokohodnotné tepelné spracovanie. Technotherm je už 30 rokov medzinárodne známym a spoľahlivým partnerom uznávaných firiem v automobilovom priemysle a v oblasti konštrukcií zariadení a náradí pri technickom tepelnom spracovaní.

Vedúci oddelenia kvality

Náplň práce
1. Zodpovednosť za plynulý chod, taktiež aj dodržanie všetkých noriem a predpisov v ohľade na bezpečnosť práce, kvalitu, poriadok a čistotu podľa prevádzkového poriadku v rámci oddelenia zabezpečenia kvality.
2. Vedenie podriadených zamestnancov priamo a nepriamo s ohľadom na odbornosť
3. Plánovanie nasadenia personálu a prispôsobenie pracovného času svojho tímu zmenovým modelom výroby.
4. Podpora oddelenia zabezpečenia kvality pri plánovaní a pravidelnej realizácií pohovorov so zamestnancami ako nástroj pre spätnú väzbu, kritiku, podporu, rozvoj a posúdenie výkonu.
5. Starostlivosť a ďalší vývoj ukazovateľov v oblasti zabezpečenia kvality
6. Plánovanie, návrh a koordinácia opatrení na rýchle a komplexné zapracovanie nových zamestnancov a kvalifikáciu pôvodných zamestnancov.
7. Plánovanie a organizácia skúšok materiálu vo výrobnom procese,
vzorkové skúšky, skúšobné testy, produktové audity, zaobstaranie skúšajúcich a prípravných systémov tak ako aj spotrebného materiálu a sledovanie ich použiteľnosti.
8. Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi o témach týkajúcich sa kvality.
9. Zmena normatívov v sériách a vytvorenie návodov na skúšanie
10. Realizácia pracovných návodov a monitorovanie prostriedkov na skúšanie a usmernenie chybných produktov a následne riešenie reklamácií:
- Komunikácia so zákazníkmi a oddelením výroby
- Založenie a spracovanie 8D-Report
- Analýza príčiny a definícia opatrení
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1280-1480€/bruto
Iné výhody
- možnosť získania mesačnej i ročnej prémie za výkon,
- stravná poukážka v hodnote 4,50 EUR, pričom 85 % uhrádza zamestnávateľ,
- možnosť kariérneho postupu, zabezpečenia školenia a ďalšieho vzdelávania,
- práca v medzinárodnej spoločnosti,
- podpora od slovenského koordinátora,
- príjemné pracovné prostredie a kolegovia,
- stabilný príjem
Miesto práce
Dolný Kubín
Priemyselná 3190/5 /Mokraď/
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Životopisy prosím zasielať v nemeckom alebo anglickom jazyku na adresu: kariera@heat-treatment.com
Vhodných záujemcov budeme kontaktovať.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- svedomitosť,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať v tíme,
- aktívny a pozitívny prístup k práci
Priemyselná 3190/5
02601 Dolný Kubín
Slovensko
Kontaktná osoba: Viera Medvecká
Telefón: +421905223255
Aktualizované 19.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel