Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Do nášho tímu hľadáme pomocného účtovníka

Náplň práce
- podpora práce pre hlavného účtovníka
- pomocné práce pri spracovaní miezd
- pomocné účtovné práce pri spracovaní účtovníctva
- ostatné administratívne práce súvisiace s chodom účtovného oddelenia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
650EUR/brutto/mesačne + odmeny
Iné výhody
- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- možnosť odborného a profesionálneho rastu
Miesto práce
Žilina
Bardejov
Poprad
po dohode
Termín nástupu
PO DOHODE
Informácie pre uchádzača
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vhodných kandidátov.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- úplné stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná akadémia
- prax v oblasti min. 1 rok
- znalosť účtovného programu MRP - VÝHODOU
- spoľahlivosť
- precíznosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 5.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Financie a ekonomika