AKOBA s.r.o.
Hotelové a reštauračné služby

Čašník, servírka

Náplň práce
Prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní.
Privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít.
Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov.
Prijímanie objednávok od zákazníkov.
Servírovanie objednaných pokrmov.
Prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi.
Vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy v domácej a cudzej mene, prípadne platobnej karty.
Odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov.
Zabezpečovanie rezervácií stolov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
600,00
Iné výhody
Ubytovanie a strava
Miesto práce
Žilinský kraj
Terchová
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-príjemné vystupovanie na verejnosti
-komunikatívnosť
-ústretovosť
-odolnosť voči stresu
Vrátňanská 287
01306 Terchová
Slovensko
Telefón: 0905300600
Aktualizované 24.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka