Katarína Rusková
práca s databázou klientov , práca s notebookom a Ipadom

Administratívny pracovník, Finančný manažér

Náplň práce
práca s databázou klientov ,komunikácia s klientami, nábor nových spolupracovníkov
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
pružný pracovný čas ,bezplatné vzdelávanie v rámci pracovnej náplne
Miesto práce
Slovenská republika
Rožňava
Termín nástupu
podľa dohody
Informácie pre uchádzača
komunikatívnosť, serióznosť, disciplinovanosť ,vytrvalosť a schopnosť spolupráce v tíme
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
ukončené štúdium s maturitou
výhodou je aj vodičský preukaz a byť držiteľom automobilu

04801 Rožňava
Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Rusková
Telefón: +421910932991
Aktualizované 26.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér