OPPM OFFICE Personal

Operátor, Skladník, Pomocné práce

Náplň práce
- praca v sklade (znackove oblecenie, obuv, parfemy, knizky, kancelarske potreby...)
- komisionovanie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
9,49-10,82 EUR/HOD
- ubytovanie v hodne pre páry 300 EUR/os./mes. Vy, zvysok platíme my
- 2-3 i. byty plne zariadene, wi-fi zadarmo
Miesto práce
Nemecko
Zahraničie
ERFURT
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
- v pripade zaujmu poslat zivotopis s foto tvare
- v pripade ponuky prace bude treba vypis z registra trestov original
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
vlastne auto - ubytovanie moze byt od miesta prace vzdialene 20-30 km

Erfurt
Nemecko
Telefón: +49 171 363 5080
Fax: +49 171 363 5080
Aktualizované 26.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce