Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Kontrolór kvality so zabezpečenou zvozovou dopravou

Náplň práce
Spoločnosť sa zaoberá montážou panoramatických strešných okien.

Prijmeme zamestnancov na pozíciu kontrola kvality v Strečne s nástupom do práce ihneď. Doprava zabezpečená zo smeru Martin, Vrútky a Žilina.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- vstupná a výstupná kontrola kvality výrobkov,
- vykonávanie potrebného merania a zaznamenávania výsledkov (protokoly)
- oprava chybných výrobkov,
- dodržiavanie pokynov teamleadra

Zaujímavé platové podmienky: od 730€/brutto/mesiac + odmeny (dochádzkový a výkonnostný bonus)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 730€/brutto/mesiac + odmeny (dochádzkový a výkonnostný bonus)
Iné výhody
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- práca na hlavný pracovný pomer
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora
- stabilný príjem
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Žilina
Strečno
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Svoje životopisy posielajte na: z.salajova@p-r.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- pracovitosť
- dochvíľnosť
- presnosť
- ochota pracovať
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
Aktualizované 14.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel