Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

1zmena -Operátor výroby v Bytčici s bonusmi do 4,60€/h/netto

Náplň práce
Prijmeme zamestnancov do 1-zmennej prevádzky na pozíciu operátor/-ka výroby s bonusmi do 4,60€/h v čistom.

Predpokladaný dátum nástupu: 1.10.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Demontáž zadných a predných sedačiek a odnášanie na baliaci stôl.
- Balenie menších a väčších častí interiéru a značenie.
- Presun automobilu do umyvárne, umytie automobilu a následne presun automobilu na pracovnú linku. Pričom dbá na maximálnu bezpečnosť.
- Kontrola procesu balenia na linkách, informovanie zamestnancov o zmenách balenia.
- Demontáž menších a väčších častí v motorovom priestore.
- Ďalšie práce podľa pokynov nadriadených, najmä udržiavanie pracoviska v čistote.

Doplňujúce informácie:
Výhodné platové podmienky: 624€ brutto/mesiac + ďalšie odmeny do 4,60€/h v čistom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
624€ brutto/mesiac + ďalšie odmeny do 4,60€/h v čistom
Iné výhody
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- práca na hlavný pracovný pomer
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora
- stabilný príjem
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Žilina
Bytčica
Informácie pre uchádzača
Svoje životopisy posielajte na: z.salajova@p-r.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- pracovitosť
- dochvíľnosť
- presnosť
- tímová práca
- ochota pracovať
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
Aktualizované 14.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel