M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Vodič MKD SK – CZ – D – SK

Náplň práce
Hľadáme vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy. Prepravy sa uskutočňujú prevažne na trase SK – CZ – D a späť.
Nástup je možný priebežne na základe osobného pohovoru.
ADR preukaz je podmienkou.
Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na min. základnej znalosti.
Minimálna prax 1 rok v MKD.
Žiadna turnusová práca, 45h pauzy trávi vodič doma.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800€ brutto + odmeny + diéty (Celková mzdra brutto: 1 600 – 1 900 EUR)
Iné výhody
– seriózny prístup zamestnávateľa
– prepravu ku kamiónom zabezpečuje zamestnávateľ
– moderný vozový park VOLVO FH , MAN TGX, DAF (EURO 6)
– špičkový komunikačný-navigačný systém
– servisné strediská po Európe
– vodič začína a končí prácu v Žiari nad Hronom
– stabilný výplatný termín
Miesto práce
Česká republika
Slovenská republika
Nemecko
Žiar nad Hronom
Zahraničie
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
C, E
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk – Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe:
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
zodpovednosť
serióznosť
samostatnosť
flexibilita
VP sk. C+E
KKV
Aktualizované 3.12.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika