Prestige Photo
Spolocnost ponuka komplexné fotografické služby, produkty OPTICKEJ REKLAMY od vizitiek až po bilbordy a produkty očnej optiky. Zodpovedná osoba v oblasti sprostredkovania zamestnania - Mgr. M. Drimák.

Predavač

Náplň práce
Predavačka /č v predajni špecializovaného tovaru (optická reklama, očná optika). Termín nástupu: ASAP. V pripade, ze vas ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s vlastnou fotografiou na: praca@photoprestige.sk.V predmete spravy uveďte: ZOC MAX Presov. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní spoločnosťou a pozvaní na prvé kolo výberového konania.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Miesto práce
Prešov
ZOC MAX Presov
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Nastup do pracovneho pomeru ihned.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícia vhodná aj pre absolventa/absolventku strednej alebo vysokej školy.
Levocská 9
08001 Prešov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Erika Kadlecková
Aktualizované 17.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač