M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Zvárač CO2

Náplň práce
- Zváranie podľa výkresovej dokumentácie - sériová i kusová výroba,
- Kontrola vyrobených dielcov meradlami
- Spolupráca pri zriaďovaní zváracích pracovísk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
- Nástupný plat od 3,76 - 5,65 €/ hod.v závislosti od prac. skúseností
Iné výhody
- stabilita (aj vyžadujeme),
- odborné zaškolenie a certifikácia v oblasti zvárania
- pravidelné vzdelávanie
- kariérny rast
- motivujúce finančné ohodnotenie
Miesto práce
Sabinov
Informácie pre uchádzača
- Príplatky za sťažené prostredie vo výške 0,64€/hod.
- Osobné hodnotenie až do výšky 200 €
- Príplatky a soc. výhody podľa ZP (príplatky za sviatky, nadčasy, nočné...)
- Ďalšie mzdové zložky podľa interných mzdových predpisov
- Sociálny program
- Príspevky na DDS
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- SOU, SŠ – strojárstvo
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Platný zváračský preukaz
- Práca s meradlami
- Odborná prax min. 2 roky
Aktualizované 3.12.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo