M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Pomocný kuchár

Náplň práce
Do našej prevádzky v Bratislave hľadáme pomocného kuchára s praxou, prac doba pondelok až piatok od 06:00-14:30, víkendy a sviatky voľno
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850-900€ netto podľa skúseností.
Premie kazdy mesiac na zaklade dobreho hospodarenia, pitny rezim, strava zdarma
Miesto práce
Bratislava
Cesta na Senec 2, SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore po telefonickom dohovore.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Do našich fastfoodových prevádzok v NC POLUS A SHOPPING PALACE hĺadáme šikovných ĺudí s chuťou a zápalom učiť sa pod vedením našich kuchárov nové veci a získavať skúsenosti v oblasti gastronómie.
Aktualizované 3.12.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Gastronómia a pohostinstvo