Data servis - informace s.r.o.
Spoločnosť Data Servis je jednotkou v medzinárodných prieskumoch na trhu gastronomických podnikov (HORECA segment). Spolupracujeme s poprednými spoločnosťami pôsobiacimi na trhu gastronómie, pomocou prieskumov trhu monitorujeme najnovšie trendy v gastronómii a podporujeme obchodné aktivity našich klientov. Na trhu gastronómia a prieskumov trhu pôsobíme už takmer 20 rokov.

Brigádnik, Marketingový pracovník, Anketár

Náplň práce
Radi komunikujete s ľuďmi, ste zodpovedný k práci a máte záujem si privyrobiť?
Ponúkame možnosť si pravidelne privyrobiť prácou na našich prieskumných projektoch.
Náplňou práce je aktívne oslovovanie respondentov v rámci rôznorodých prieskumov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov. Je potrebné vyplniť s respondentmi dotazník. Prieskumy prebiehajú najčastejšie v segmente domácnosti a firmy (spoločnosti).
Je určená pre každého občana SR (študent, pracujúci, dôchodca, osoba na materskej dovolenke), ktorý má chuť pracovať a je zodpovedný.
Staňte sa anketárom Data Servisu. Všetko potrebné vás naučíme.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
5
Iné výhody
Ponúkame:
stabilný brigádu / dlhodobý privýrobok
prácu, v ktorej ste pánom svojho času
mzda od 3,0 € – 6,0 € / dotazník
odmeňovania v závislosti od výkonu práce - počtu vyplnených dotazníkov
komunikatívnosť
rast mzdy pri dlhodobej spolupráci
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Žilinský kraj
Celé Slovensko
Termín nástupu
ihned lebo dle dohody
Informácie pre uchádzača
Do odpovede uvádzajte z akého mesta ste. Naberáme po celej SR.
Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov, o lehotách uchovávania Vašich osobných údajov a o výkone Vašich práv v súlade s požiadavkami GDPR nájdete na www.data-servis.eu/gdpr.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme:
vek nad 18 rokov
bezúhonnosť
ukončené SŠ vzdelanie
základná znalosť práce na PC (Word, Excel)
Jaklovecká 1379/9
71000 Ostrava
Česká Republika
Kontaktná osoba: Andrea Mecnerová
Telefón: +420597430500
Aktualizované 11.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník