M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Robotník vo výrobe betónových výrobkov

Náplň práce
Príprava drevených alebo oceľových foriem k betonáži.
Plnenie foriem betónovou zmesou.
Rozoberanie foriem a vyberanie betónových výrobkov z foriem.
Manipulácia s výrobkami v hale a na skládke výrobkov.
Manipulácia s kamenivom a cementom pri výrobe betónovej zmesi.
Iné práce nariadené majstrom, najmä pri upratovaní, údržbe a opravách budov a vonkajších plôch.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
600 € brutto + variabilné zložky mzdy (cca 100€ - 150€)
- Práca v stabilnej, dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
- Zaujímavé variabilné zložky mzdy.
- Stravné lístky hradené 3,80€ (alebo sa naješ priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti)
- Možnosť zaučenia sa a stať sa špecialistom so zmluvou na dobu neurčitú.
- Kompletné zaškolenie.
- Práca na jednu zmenu.
Miesto práce
Prešovský kraj
Hranovnica, Dubina 705
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore:
Technické , stavebné

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Dobré analytické schopnosti
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh
- Tímová spolupráca
- Sme malá firma, vyžaduje sa flexibilita a univerzálnosť
- Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Dochvíľnosť
- Dobré pracovné návyky
- Dobrý zdravotný stav
- Triezva myseľ
Aktualizované 3.12.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel