ÚVN SNP Ružomberok - FN

Lekár

Náplň práce
- samostatný výkon základných diagnostických a liečebných výkonov alebo asistencia pri zložitejších diagnostických a liečebných výkonoch vykonávaných lekárom počas špecializačného štúdia
- samostatný výkon špecializovaných pracovných činností diagnostickej a preventívno-liečebnej starostlivosti, výkon špecializovaných diagnostických a preventívno-liečebných zákrokov, anestézie a operačných zákrokov, vrátane konziliárnej činnosti, výkon pracovných činností v oblasti výchovy k zdraviu v príslušnom špecializovanom odbore
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1.500 €/mesiac
Kolektívna zmluva ponúka ďalšie zložky mzdy a mzdové zvýhodnenia.
Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ponúkame Vám prácu v Ústrednej vojenskej nemocnici SNP Ružomberok - FN vo funkcii lekára na Klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny a tiež pracovisku urgentného príjmu.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Špecializácia v odbore je vítaná.
Kontaktná osoba: Guráňová Viera
Telefón: 044/4382642
Aktualizované 16.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár