ESSAT CZ, s.r.o.
Spoločnosť bola založená v roku 1997. Sme významným poskytovateľom komplexných upratovacích služieb a ďalších špeciálnych služieb nielen pre priemyselné prevádzky, ale aj kancelárie, administratívne budovy, školy, nemocnice, obchody, banky alebo hotely. Okrem upratovania sa zaoberáme aj celým radom ďalších aktivít - od údržby zelene cez bezpečnostné služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celej Českej republiky a na území Slovenska.

Upratovačka (Nové Mesto nad Váhom)

Náplň práce
Upratovanie kancelárií, chodieb, sociálnych zariadení, šatní a výroby.

Pracovná doba: pondelok - piatok, čas od - do dohodou, dĺžka změna tiež dohodou.

Požadujeme dlhodobú spoluprácu, zmysel pre poriadok a zodpovednosť.

Mzda: 3,34 EUR/hod. + stravné lístky.

Pracovisko: Nové Mesto nad Váhom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3,34 Eur
Iné výhody
Práca je vhodná pre osoby zdravotne postihnuté.
Možnosť pracovať na TPP i DPP.
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pečlivosť a zodpovednosť.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Marcela Ráková
Telefón: +420 596 223 724
Aktualizované 17.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel