Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Feeder na oddelení logistiky

Náplň práce
- Plánovanie dodávok materiálových kontajnerov
- Plánovanie výroby
- Kontrola stavu skladových zásob a informovanie nadriadeného
- Kontrola dodržiavania FIFO v sklade materiálu
- Kontrola a evidencia reportov vyradeného materiálu
- Evidencia materiálu pri EO zmenách
- Organizácia materiálu v sklade
- Spracovanie a kontrola inventúry materiálu
- Kontrola dodržiavania interných smerníc a internej logistiky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
730 € za mesiac + bonusy (dochádzkový a výkonnostný bonus)
Iné výhody
- práca na hlavný pracovný pomer,
- doprava zabezpečená zo smeru Martin, Vrútky a Žilina,
- stravné lístky v hodnote 3,90€ (počas nočnej zmeny),
- dochádzkový bonus,
- výkonnostný bonus (po skúšobnej lehote),
- letný a zimný bonus
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Žilina
Strečno
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím zasielajte svoje inzeráty na:
z.salajova@p-r.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- ochota pracovať
- aktívny prístup k práci
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
Aktualizované 2.12.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel