MASTRA s.r.o.

Montér

Náplň práce
Hľadáme jednotlivcov alebo aj pracovné skupiny na montáže odvetraných fasád v Nemecku.

Ponúkame:
- celoročnú a pravidelnú prácu turnusovým systémom
- 60 hodín týždenne čistého času
- Okamžité zaradenie do pracovnej skupiny
- doprava zabezpečená novými firemnými vozidlami
- zabezpečené a hradené ubytovanie v nadštandardných pomeroch (prenájom bytov, rekreačných domov).
- poskytujeme kvalitné letné aj zimné pracovné oblečenie
- firemné benefity , napr. zľava pri prenájme auta v našej autopožičovni, účasť na spoločenských a športových podujatiach firmy

Požadujeme :
- prax min. 1 rok, technické zručnosti
- výhodou je ovládanie nemeckého jazyk
- vodičský preukaz skupiny B

Platobné ohodnotenie:
- od 12 EUR/hod. + bonusy
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1300
Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
1.1.2020
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Štefánikova 3163
08501 Bardejov
Telefón: 0948626768
Aktualizované 23.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel