Prestige Photo
Spolocnost ponuka komplexné fotografické služby, produkty OPTICKEJ REKLAMY od vizitiek až po bilbordy a produkty očnej optiky. Zodpovedná osoba v oblasti sprostredkovania zamestnania - Mgr. M. Drimák.

Fotograf

Náplň práce
Firma PRESTIGE PHOTO ponúka pozíciu - fotografa v renomovanej a financne silnej spoločnosti. Náplň prace je fotografovanie deti podľa zákaziek v školských zariadeniach v dopoludňajších hodinách. Flexibilný pracovný čas. Plat podľa odvedenej práce. Požiadavky: prístup k internetu, vodičský preukaz B, automobil výhodou, vlastná foto výbava - zrkadlovka s objektívom, systémový blesk, bezúhonnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, výborné komunikáčne a organizačné schopnosti. Pozícia vhodná aj pre absolventa. Termín nástupu: ASAP. V pripade, ze vas ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na: praca@photoprestige.sk . Prípadné otazky je potrebné poslať výhradne prostredníctvom emailu. Kontaktovať budeme len uchadzačov ktorí spolu so štrukturovaným životopisom špecifikujú svoj vzťah k fotografii alebo fotografickú prax a spĺňajú požiadavky danej pozície. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní spoločnosťou a pozvaní na prvé kolo výberového konania.Praca na dohodu alebo ponuka spoluprace pre SZCO. www.photoprestige.sk
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Miesto práce
Bratislava
Trnava
Trenčín
Nitra
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Levocská 9
08001 Prešov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Erika Kadlecková
Aktualizované 17.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Kultúra, umenie a tvorivá práca

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Poisťovníctvo

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj