MAXTARA s.r.o.
Česká firma 20 let na trhu - prodej luxusní pánské dámské módy

Obchodník, Predajca

Náplň práce
- predaj luxusné pánské a dámské módy v OC AUPARK BRATISLAVA
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- prezentácia zboží a styling figurín
- módne poradenstvo
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700 eur
Iné výhody
700,- eur + odmeny: 4% z celkovej dennej tržby
- expandujúcu spoločnosť so stabilným základom - 20 rokov na trhu
- školenie v oblasti predajnej stratégie
- motivujúce finančné ohodnotenie!
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
február 2020
Informácie pre uchádzača
CV zasílajte na email: lucienesvadbova@maxtara.cz
Predmet správy: BRATISLAVA
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- prax v oblasti predaja
- reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť
- príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov
- záujem o módu
Kontaktná osoba: Lucie Nesvadbová
Telefón: +420606779610
Fax: x
Aktualizované 14.1.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca