Alfa agency s.r.o.

Asistent, Marketingový pracovník, Administratívny pracovník

Náplň práce

Hlavná náplň práce:
-administratívno-technickej podpory pri organizácii projektových aktivít,
- plniť pokyny projektového manažéra,
- zabezpečenie komunikácie medzi projektovým tímom,
- účasť na organizácií a napredovaní projektu,
- zabezpečiť dodržiavanie plnenia termínov zákaziek,
- spracovávanie potrebných analýz, údajov, podkladov a prezentácií pre plnenie cieľov spoločnosti,
- práca v teréne v rámci Slovenska aj zahraničia
- každodenné využívanie anglického jazyka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5/h
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
A, B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Anglický jazyk B2
Min. vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa
Vodičský preukaz B
Kreatívne myslenie
Zodpovednosť

Banovce nad Bebravou
Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Centarová
Telefón: 0948445599
Aktualizované 14.1.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník