DASHandel s.r.o.
Zabýváme se distribucí výrobků pro děti a kojence: kočárků, nábytku, potřeb pro kojence a maminky, souprav do dětských postýlek, autosedaček, jídelních židliček a cestovních postýlek. Na český a slovenský trh exkluzivně dodáváme produkty značky Lorelli — Bertoni.

Marketingový manažér

Náplň práce
Pokud jste ambiciózní a aktivní, rádi stanovujete cíle a aktivně jdete k dosažení?
Máte rádi komunikaci s lidmi.
Zveme vás do naší společnosti jako specialista prodeje.
Hlavním úkolem je aktivně nabízet naši výrobky
Máme zákaznickou bázi, se kterou potřebujeme udržovat a rozvíjet vztahy, zpracovávat objednávky a rozšiřovat sortiment našich produktů v obchodech zákazníků.
Jsou velký trh potenciálních klientů - naším cílem je přeměnit je na zákazníky. Máme také maloobchodní zákazníky, kteří od nás potřebují konzultace a pomoc při výběru správného sortimentu pro jejich obchod.
Pokud vidíte sebe na této pozici, ale nemáte zkušenosti, jsme připraveni vám poskytnout cenné znalosti, které vám pomohou nejen v profesních činnostech, a také ve vašem životě.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5000
Iné výhody
perspektivní práci na hlavní pracovní poměr
pracovní dobu od 8.00-17.00
možnost profesního růstu
dobré finanční ohodnocení
přátelské pracovní prostředí
Miesto práce
Slovenská republika
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pečlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
Kontaktná osoba: Rodionová Olga
Telefón: 420777144145
Aktualizované 14.1.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový manažér