M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Technik, Technik údržbny

Náplň práce
Hlavnou náplňou práce bude :
- vykonávanie servisu a opravy výrobných a montážnych zariadení, ako napr.
poloautomatických, robotických montážnych staníc a iných výrobných systémov
- inštalácia, zapájanie a uvádzanie do prevádzky nových strojov a montážnych liniek
- vedenie príslušnej evidencie, podpora pri identifikácii koreňových príčin opakovaných porúch,
navrhovanie opatrení na bezporuchový chod stroja
- výkon preventívnej údržby
- spolupráca s dodávateľmi výrobných zariadení a s kolegami v rámci nadnárodnej spoločnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1050
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity, ponúkame:
prácu v novootvorenej nadnárodnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast a zaškolenie na nových strojoch a výrobných linkách
zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie
stravné lístky á 4 EUR
Miesto práce
Nitriansky kraj
Nitra
Hlavná 1792/58A 952 01 Vráble
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z
kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
strojárstvo, automatizácia, elektrotechnika
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počet rokov praxe: 2
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vzdelanie technického zamerania (SŠ, 1.stupeň VŠ)
- min. 2 rok praxe na pozícii technika údržby v podmienkach sériovej výroby
- Vyhláška §21 podmienkou, § 22 alebo §23 výhodou
- znalosti penumatiky, hydrauliky alebo mechaniky veľkou výhodou
- aktívny prístup, spoľahlivosť, ochota učiť sa
Aktualizované 10.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik