Hubertus Elster e.K. Systemgastronomie

Pokladník, Čašník, servírka, Kuchár

Náplň práce
Ponuka práce na trvalý pracovný pomer, plný úväzok (VOLLZEIT) v sieti reštaurácií McDonald's v
Bavorsku v Nemecku neďaleko českých hraníc.
Práca v kuchyni, na kase, McDrive, McCafé.
Zabezpečíme Vám ubytovanie (cca 300-350 Eur/mes.), pomoc pri prihlásení pobytu, poistenie,
zaškolenie, možnosť kariérneho rastu.
Vyžaduje sa aspoň základná znalosť nemeckého jazyka, jedná sa o rotačný systém práce.
Plat začína na 9,35 Eur/hod. Brutto. V roku 2020 vstupuje do platnosti nový Tarifvertrag, platy sa budú tabuľkovo navyšovať ešte v prvom polroku 2020 – predpokladaný nástupný plat je niekde v rozmedzí 10€ - 10,50€.
Nástup ihneď, žiadne poplatky, priame presmerovanie na manažéra prevádzky. Práca vhodná pre absolventov, ako aj dlhodobo nezamestnaných a páry. Pre urýchlenie si pripravte Váš životopis v nemeckom jazyku.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených údajoch.

Dominik Drobuliak
Hubertus Elster e.K. Systemgastronomie, Bamberg, Deutschland
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1580
Miesto práce
Nemecko
Bavorsko
Termín nástupu
ASAP
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Základy nemeckého jazyka
Kontaktná osoba: Dominik Drobuliak
Telefón: 004917672391040
Aktualizované 7.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pokladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár