Centrum pre deti a rodiny Nižná Kamenica

Vychovávateľ

Náplň práce
vychovávateľ na samostatnej skupine
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 718 €
Miesto práce
Košický kraj
Košice-okolie, Byster
Termín nástupu
marec - apríl 2020
Informácie pre uchádzača
požadované vzdelanie: ÚSO, VŠ I. stupeň, VŠ II. stupeň v súlade s vyhláškou 1/2020 Z.z. pedagogické zameranie.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Výberové konanie č. 2/2020 požadované doklady zaslať do 20.2.2020:
a) písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením čísla VK
b) kópia vysvedčenia, diplomu
c) profesijný štruktúrovaný životopis
d) písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov
e) písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním osobných údajov za účelom posúdenia vhodnosti kandidáta na inzerovanú pracovnú pozíciu v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.
Administratívna budova
04445 Bidovce 206
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Ostróová
Telefón: 0557296742
Aktualizované 10.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ